حتما این خبر رو تا حالا خوندین که اواباما صریحا اعلام کرده که به دخترانم تا سن 18 سالگی اجازه ورود به فیس بوک را نمی دم .

تازه این باره اول نبوده که میگه سال گذشته هم که بازار رفع فیلتر فیسبوک تو ایران داغ شد( البته نه به داغی امسال) دوباره همین نظر رو از آقای رئیس دولت آمریکا( ببخشید رئیس جمهور ) بشنویم.

اوباما فیس بوک

بعد اون موقع آقای نجفی ما میگه "چه ایرادی داره، همسرو دختر منم دو تا پوک بزنن، من مخالف با محدودیت زن ها تو این زمینه هستم "

قلیون

بیایید یکم عقلانی فکر کنیم 

امام خمینی(ره) می گه: مسئولان باید در نظر داشته باشن که این مملکت اسلامی است و با قوانین اسلامی اداره می شود. 

آقایونی که پـُـز روشنفکری می دید، دیگه از رئیس جمهور کشور مطبوعتون(آمریکا) روشن فکرتر هستین که قبول کرده برای بچه هاش فیسبوک فیلتر باشه .

برادر من ، خواهر من ، خداییش دارید با کی لجبازی می کنید. از طرفی هر جا می شینید می گید " مردم ما فرهنگشون پاییه ، مردم ما فرهنگ استفاده از اینترنت و موبایل رو ندارن، مسئولین ما باید اول فرهنگ یه چیز رو بیارن و بعد خود اون وسیله یا خدمت رو ، ما جهان سویم هستیم و ......" وتا دلتون بخواد از این حرفا رو خوب پشت سر هم می گید. آما ..... آما به این نکته نگاه نمی کنید که همون هایی که این وسایل رو با فرهنگش دارن، الان از داشتنش پشیمون شدن و یا اون رو در بین اعضای خانواده خودشون محدود و فیلتر می کنند . بابا اونها با چه زبونی باید بگن که این محصولات رو برای این سری سوءاستفاده هاشون می خواستن و می خوان نه برای خودشون و نزدیکانشون.

بیایید قبل از حرف زدن و الکی نق نق کردن یا محترمانه بگم نقد کردن ، کمی فکر بکنیم.

باور کنید هر کسی می تونه به هر چیزی گیر بده و از نقص هاش کتاب بنویسه، اما کم هستن افرادی که بتونن پیشنهادهای درست و حسابی و کاربردی بدن.

می دونید چرا ؟؟؟؟؟

سخن به طول کشیده اینو می ذارم برا یه فرصت دیگه انشالله